Hakkımızda

öğrencilerin
aradığı konfor
için buradayız

Hakkımızda, Yıldırım Pansiyon  konum olarak Düzce Üniversitesi girişine yürüyerek 10 dk. araç ile 2 dakika mesafededir.Binamız akıllı bina statüsünde tasarlanıp inşa edilmiş olup, ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize kışın merkezi sistem ısıtma, tüm zamanlarda 24 saat sıcak su ve günlük oda temizliği imkanlarını sunmaktayız. Bina asansörleri dahil tüm bina ekipmanı düzenli olrak kontrollerden geçirilip sertifikalı servislerce kayıt ve kontrol altında çalıştırılmaktadır.

30 m2 olan etüd olaramız nezih çalışma ortamına sahiptir.Pansiyonumuzda Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği verilmektedir. Yemekler pansiyonumuz bünyesindeki aşçılarımızda tarafından günlük ve taze olarak servis edilmektedir.

Odalarımıza Göz Atmak İçin Tıklayın.

Güvenlik :
Kurumumuz 24 saat güvenlik kamerasıyla ile görüntülenmekte ve resepsiyon hizmeti vermekte olup, binanın katlar dahil tüm alanları güvenlik kameraları vasıtasıyla izlenmektedir. Yıldırım Erkek Öğrenci Pansiyonu olarak deneyimli kadromuz ve başarılı organizasyon şemamızla hizmetinizdeyiz…

Konfor :
Binamız akıllı bina statüsünde tasarlanıp inşa edilmiş olup, ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize kışın merkezi sistem ısıtma, tüm zamanlarda 24 saat sıcak su ve haftalık oda temizliği imkanlarını sunmaktayız. Bina asansörleri dahil tüm bina ekipmanı düzenli olarak kontrollerden geçirilip sertifikalı servislerce kayıt ve kontrol altında çalıştırılmaktadır.

Sağlık ve Hijyen:
Organik temizlik maddelerinin kullanıldığı tam kontrollü temizlik sistemimizde tüm özel ve ortak kullanım alanları program dahilinde düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir. Öğrencilerimizin kişisel temizliğindeki hijyen ve sağlık için, binamızın su kaynağı özel sistemimizde arıtıldıktan sonra kullanıma girmektedir. Kurumumuz içinde, 4250 No’lu Tütün ve Alkol Kullanımı Düzenleme Kanunu uyarınca, sigara ve alkol tüketimine karşı kurallar ve yaptırım uygulanmaktadır.

Aile Ortamı:
Öğrencilerimizin kişilik gelişimleri ve sosyalleşmeleri için gerekli kişisel alan sağlanırken, ailelerin çocukları üzerindeki kontrolüne destek olmak amacıyla aile ile yakın ve istikrarlı iletişim kurulmaktadır. Amacımız öğrencilerimiz ailesi içindeki doğal düzen ortamını yaşarken, ailelerimize çocuklarının bir güven ortamında olduklarını hissettirmektir.

Bizi Instagram’da Takip Edin

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Wifi AlanıTüm Odalarımızda Wifi Hattı Mevcuttur.

KonforBinamız akıllı bina statüsünde tasarlanıp inşa edilmiş olup, ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize kışın merkezi sistem ısıtma, tüm zamanlarda 24 saat sıcak su ve günlük oda temizliği imkanlarını sunmaktayız. Bina asansörleri dahil tüm bina ekipmanı düzenli olrak kontrollerden geçirilip sertifikalı servislerce kayıt ve kontrol altında çalıştırılmaktadır.

GüvenlikKurumumuz 24 saat güvenlik kamerasıyla ile görüntülenmektedir.

Sağlık ve HijyenOrganik temizlik maddelerinin kullanıldığı tam kontrollü temizlik sistemimizde tüm özel ve ortak kullanım alanları program dahilinde düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir. Öğrencilerimizin kişisel temizliğindeki hijyen ve sağlık için, binamızın su kaynağı özel sistemimizde arıtıldıktan sonra kullanıma girmektedir.

Ücretsiz ServisÖğrencilerimize üniversiteye  ücretsiz servis hizmeti

Aile OrtamıÖğrencilerimizin kişilik gelişimleri ve sosyalleşmeleri için gerekli kişisel alan sağlanırken, ailelerin çocukları üzerindeki kontrolüne destek olmak amacıyla aile ile yakın ve istikrarlı iletişim kurulmaktadır. Amacımız öğrencilerimiz ailesi içindeki doğal düzen ortamını yaşarken, ailelerimize çocuklarının bir güven ortamında olduklarını hissettirmektir.

Etüt ve Eğitim Salonları30 m2 olan etüd olaramız nezih çalışma ortamına sahiptir.

Ferah ve Geniş OdalarBinamız akıllı bina statüsünde tasarlanıp inşa edilmiş olup, ses ve ısı yalıtımı ile öğrencilerimize kışın merkezi sistem ısıtma, tüm zamanlarda 24 saat sıcak su ve günlük oda temizliği imkanlarını sunmaktayız. Bina asansörleri dahil tüm bina ekipmanı düzenli olrak kontrollerden geçirilip sertifikalı servislerce kayıt ve kontrol altında çalıştırılmaktadır.

ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONU

MİSAFİRLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ